Hvem vil du kontakte?

Vis
Mogens Bach ChristensenAdministrerende direktørmbc@hjhansen.dk+4521485710
Ditte LeuMarkedschef Danmarkdil@hjhansen.dk+4561207505
Jens Christian JuulMarkedskonsulent/Nordjyllandjcj@hjhansen.dk+4561131385
Henrik VestergaardMarkedskonsulent Midt- og Sydjyllandhve@hjhansen.dk+4529779163
Trine GrothMarkedskonsulent Fyn og Sjællandtgr@hjhansen.dk+4524440436
Morten B. AndersenKey Account Manager - Offentlige virksomhedermba@hjhansen.dk+4520599312
Kurt Søndergaard JensenSegmentansvarlig - Autoksj@hjhansen.dk+4560929643
Jeanne JørgensenKey Account Manager Skrothandlere Sønderjylland, Fyn og Sjællandjjo@hjhansen.dk+4521491969
Michael D. EnevoldsenKey Account Manager Skrothandlere/Nedbrydere Jyllandmde@hjhansen.dk+4540339699
Martin Friis AaquistProduktchef - Særlige jernkvalitetermfa@hjhansen.dk+4524643304
Erling M. NielsenProduktchef - Jernemn@hjhansen.dk+4520152383
Jesper T. PedersenSalgschef - Metallerjtp@hjhansen.dk+4561551623
Britt BruhnProduktchef - Rustfri stål, bly og Miljøvarerbrb@hjhansen.dk+4526701676
Thomas Reeholm DueProduktchef - Aluminium og zinktrd@hjhansen.dk+4561224129
Nanna RosenbækProduktchef - Kabler og Elmotorernro@hjhansen.dk+4520580365
Kevin Frost LarsenAfdelingsleder - Nedbrydningkfl@hjhansen.dk+4525623058
Lennart KristensenSalgschef Nedbrydninglek@hjhansen.dk+4540501594
Jes HansenTilbudschef - Nedbrydningjes@hjhansen.dk+4520838907
Sylvester HagelskjærSalgskonsulent - råstoffersyh@hjhansen.dk+4561131378
Sophus BorchProduktchef - Ressourceaffaldsbo@hjhansen.dk+4524495541
Heidi Danner NielsenBusiness Supporthdn@hjhansen.dk+4563109236
Rasmus Skou OldenborgLogistik og SCM Chefrso@hjhansen.dk+4563109176
Franz DrøgemüllerSurveyorfdr@hjhansen.dk+4526371650
Nicolai FoliTeamchef - Udgående logistiknfo@hjhansen.dk+4563109185
Britt JensenSpeditørbje@hjhansen.dk+4563109172
Helle VollerupMarkedssupport chefhev@hjhansen.dk+4561554815
Anne-Dorthe KlokExportassistentadk@hjhansen.dk+4563109177
Birthe PlougEksportassistentbip@hjhansen.dk+4563109178
Torben Græns LarsenTeamchef - indgående logistiktgl@hjhansen.dk+4563109249
Winnie QuistgaardKørselsdisponentwiq@hjhansen.dk+4563109274
Michelle H. RosenlundLogistikassistentservice@hjhansen.dk+4563109100
Anne PovelsenKørselsassistentapo@hjhansen.dk+4563109174
Lars HaunstrupProduktionsdirektør - COOlah@hjhansen.dk+4540106383
Jørgen HansenDriftschef - Odense og Lindøjhs@hjhansen.dk+4551284383
Oganes OganesianDriftschef - Østogo@hjhansen.dk+4526146760
Tom ProbanskyDriftschef - Vesttpr@hjhansen.dk+4521209760
Anders SiefertTeknisk chefasi@hjhansen.dk+4540144456
Kim Schroll NielsenMiljøkonsulentksn@hjhansen.dk+4525196273
Sabina RicevutoR&D Projektledersar@hjhansen.dk+4524927130
Steffen Simpson JonasenØkonomidirektørssj@hjhansen.dk+4520535649
Henriette ChristensenHR-chefhc@hjhansen.dk+4563109232
Hanne VingaardKreditorbogholderhav@hjhansen.dk+4563109138
Britta Lund SkovBogholder - afregning af skrotleverandørerbls@hjhansen.dk+4563109134
Ann Holm AndersenFinance controllerash@hjhansen.dk+4563109288
Dorthe V.DueControllerdvd@hjhansen.dk+4563109135
Lene HansenControllerleh@hjhansen.dk+4563109207
Kirsten DinesenKontorassistentkd@hjhansen.dk+4563109139

Find os her

a
Odense
Havnegade 110

5000 Odense C

Tlf. +45 63 10 91 00
Man-tors: 7-18 Shredder, 7-16 Metal
Fre: 7-17 Shredder, 7-15.30 Metal
b
Aalborg
Vulkanvej 13

9220 Aalborg Øst
Tlf. +45 96 32 12 12
Man-tors: kl. 7.30 - 15.30
Fre: kl. 7.30 - 15.00
c
Hadsund
Hobrovej 103

9560 Hadsund
Tlf. +45 98 57 22 77
Man-tors: kl. 7 - 15
Fre: kl. 7 - 13.30
d
Aarhus
Manilavej 2
8000 Århus C
Tlf. +45 86 93 40 50
Man-tors: kl. 7.30 - kl. 15.30
Fre: kl. 7.30 til 15
e
Skive
Killesmosevej 25

7800 Skive
Tlf. +45 97 52 52 11
Man-tors: kl. 6 – 16.05
Fre: Lukket
f
Holstebro
Energivej 17

7500 Holstebro
Tlf. +45 97 42 39 55
Man-tors: kl. 7.30 – 15.30
Fre: kl. 7.30 – 15
g
Korsør
Norvangen 19

4220 Korsør
Tlf. +45 63 10 92 80
Man-tors: kl. 7.30 - 15.30
Fre: kl. 7.30 - 15.00
h
Prøvestenen
A-vej 13

2300 København S
Tlf. +45 26 14 67 60
Man-tors: kl. 7 - 15.30
Fre: kl. 7 - 14.30

Ring eller skriv

HJHansen kan med vores store knowhow rådgive dig og din virksomhed om de bedste løsninger. Kontakt os, så kan vi gennem en tæt dialog give dig et skræddersyet tilbud.

Designed by fingerspitz*